Funkcjonalności

Kompatybilność między modelami

Dzięki tej zaawansowanej funkcji, użytkownicy mogą łączyć różnorodne urządzenia z serii Vissonic, tworząc spójny system audiowizualny. Nowe modele można bez problemu integrować z już zainstalowanymi. System Vissonic jest skalowalny, umożliwia więc łatwą rozbudowę w miarę wzrostu potrzeb i liczby uczestników konferencji. Funkcja ta sprawia, że korzystanie z produktów audiowizualnych Vissonic jest intuicyjne i przygotowane na dalszy rozwój firmy lub instytucji.

Łączenie przewodem ethernet

To funkcja, która pozwala na proste połączenie urządzeń audiowizualnych za pomocą standardowego kabla Ethernet. Umożliwia to łatwą integrację i rozbudowę systemu konferencyjnego. Stabilne połączenie eliminuje opóźnienia i zapewnia doskonałą synchronizację dźwięku i obrazu. Rozwiązanie to jest szczególnie ważne w profesjonalnych instalacjach, jak centra konferencyjne, sale wykładowe czy wszelkiego rodzaju przestrzenie eventowe. Dodatkowo korzystanie z przewodu Ethernet wpływa na redukcję kosztów i upraszcza instalację.

Integracja z innymi systemami

Produkty Vissonic są zoptymalizowane do współpracy z różnego rodzaju platformami i systemami, np. z najpopularniejszym w Polsce systemem do obsługi głosowań samorządowych – esesja.pl. Użytkownicy mogą korzystać z funkcji konferencyjnych bez konieczności przełączania między kilkoma aplikacjami, co przyspiesza i ułatwia przebieg spotkań.

Świetny współczynnik jakości do ceny

System audiowizualny Vissonic w wyważony sposób łączy wysoką jakość wykonania z atrakcyjną ceną, co czyni go dostępnym dla różnych grup klientów. Urządzenia są rozbudowane w nowoczesne funkcje techniczne i dostosowane do unikalnych potrzeb użytkowników, pozostając przy tym w konkurencyjne cenowo w stosunku do oferowanych możliwości.