O nas

O FIRMIE

Vissonic Electronics

Naszą misją jest opracowywanie i wytwarzanie najbardziej wszechstronnych i innowacyjnych produktów audiokonferencyjnych dla naszych klientów.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów Vissonic Electronics w Polsce. Jako firma MWC, dostarczamy rozwiązania IT oraz systemy konferencyjne dla sektora publicznego i prywatnego od 2011 r. Oferujemy zaawansowane i wszechstronne systemy konferencyjne Vissonic, oparte na autorskiej technologii audiolink. Skupiamy się na tym, by dostosowywać ofertę sprzętów AV do zasobów i oczekiwań naszych klientów. Każde zapytanie traktujemy indywidualnie. System Vissonic jest modularny i skalowalny, umożliwia więc szybką rozbudowę, zgodnie z rosnącymi potrzebami i użytkownikami.

Systemy konferencyjne Vissonic, to zaawansowane rozwiązania, które podnoszą poziom konferencji, szkoleń czy wydarzeń biznesowych. Wspólnie z naszymi klientami realizujemy przemyślane i funkcjonalne projekty. Zespół Vissonic Polska tworzy grupa pasjonatów branży audiowizualnej, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, by być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami AV. Doskonała znajomość zalet i możliwości naszych produktów, pozwala nam na profesjonalne doradztwo oraz dostarczanie zoptymalizowanych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami i umów na niezobowiązującą prezentację produktów Vissonic w Twojej firmie.

REKOMENDACJE

Zaufali nam