Vissonic na XIV edycji Smart City Forum

AKTUALNOŚCI

Vissonic pojawił się na Smart City Forum we Wrocławiu.

To już XIV edycja tego wydarzenia. Smart City Forum jest największym w Polsce kongresem poświęconym funkcjonowaniu i rozwojowi inteligentnych miast. Stanowi odpowiedź na transformację, jaka dokonuje się w skali globalnej, dotyczącą budowy i funkcjonowania miast oraz regionów.

Wydarzenie gromadzi decydentów szczebla krajowego, administracji samorządowej oraz znanych ekspertów z branż takich jak: transport, budownictwo, bezpieczeństwo, energetyka, zarządzanie danymi, czy usług publicznych. Sprawia to, że Smart City Forum jest zdecydowanie najważniejszą w Polsce inicjatywą poświęconą inteligentnym miastom w takiej skali i z takim zapleczem merytorycznym. Każdorazowo prezentowane są innowacyjne rozwiązania sprawdzające się zarówno w Polsce, jak i np. w Barcelonie, Singapurze czy też Toronto i Londynie.

Systemy konferencyjne Vissonic wpisują się  wytyczne innowacyjnych rozwiązań. Było nam niezwykle miło gościć na tak ważnym wydarzeniu i porozmawiać z uczestnikami o naszych realizacjach w polskich miastach i firmach.

Formularz kontaktowy